ULAŞIM

TREN

DB Navigator ve RMV uygulamasından bulunduğumuz ve gideceğimiz konumlar yazılarak kullanılır. Konumlar yazıldıktan sonra; hangi perondan kaç nolu trene binileceğine kadar uygulamada yazmaktadır. Kreis dışı yolculuklarda yakın mesafe ve uzak mesafede ki yolculuklar için 5 kişilik grup biletleri satılmaktadır. 2 ve üzeri sayılarda bu biletler her zaman avantajlı olmaktadır. Ayrıca tüm Hessen eyaletinde kullanılabilinen yine 5 kişilik Hessen bileti mevcuttur. Ayrıca DB Navigator ve RMV uygulamalarında gidilecek durak isminin yerine açık adres yazılarak veya konum işaretlenerek binilecek otobüs, tren bilgileri öğrenilebilinir.

OTOBUS

DB Navigator ve RMV uygulamasından bulunduğumuz ve gideceğimiz otobüs durakları yazılarak kullanılır. Duraklar yazıldıktan sonra; hangi duraktan kaç nolu otobüse binileceği ve yolculuk süresi gibi bilgiler uygulamada yazmaktadır. Hessen bileti ve kreis dışına yapılan yolculuklarda alınan grup biletleri otobüslerde de geçerlidir.

FLIXBUS

FLIXBUS uygulamasından bulunduğumuz ve gideceğimiz konumlar yazılarak kullanılır. Konumlar yazıldıktan sonra; bileti satın almak için kredi kartı gerekmektedir. Ara ara çok iyi kampanyalar yapıldığından düzenli takip edilerek bilgi alınabilinir. Eyalet dışında bir yere gidilirken kullanılması ekonomik olur.

TAKSI

Neustadt taxi
0151 21007777
Neustadt bahnhof- Kamp
4 kisi 6 euro
6 kisi 8 euro

BLA BLA

BLABLACAR uygulamasından bulunduğumuz ve gideceğimiz konumlar yazılarak kullanılır. Konumlar yazıldıktan sonra çıkan seyehatler ve fiyatlar incelenerek uygun olması durumunda kullanılabilinir. Uygulama içerisinde durulacak duraklar, tahmini yol süresi, araç bilgisi, şoför bilgisi ve ücret hakkında bilgiler yer almaktadır.